۱۰ روش مدیریت همزمان همه حسابهای رسانه اجتماعی شما

از آنجا که اکثر شرکت ها در حال حاضر مزایای استفاده از سایت های رسانه های اجتماعی را به منظور تعامل با مصرف کنندگان و مشتریان در نظر گرفته اند ، ممکن است بسیاری از مشکلات چگونگی حفظ و مدیریت یک حضور آنلاین تعاملی مداوم باشد. مشاغل کوچکتر می توانند از حضور آنلاین سود بیشتری کسب کنند ، اما عملی بودن به روزرسانی منظم حساب های توییتر ، LinkedIn و فیس بوک ممکن است مسئله ای ایجاد کند ، صرفاً به دلیل وقت گیر بودن بازدید از هر سایت به صورت جداگانه و ارسال به روزرسانی های فردی.

مشکلات

این جایی است که برنامه ها و برنامه ها وارد می شوند ، به شما امکان می دهند همه حساب های رسانه اجتماعی خود را به طور همزمان نمایش داده و به روز کنید و مدیریت را آسان تر کنید. در اینجا ده برنامه ، داشبورد یا سیستم عامل وجود دارد که با هدف نمایش ساده کردن مدیریت چندین حساب رسانه های اجتماعی با نمایش همه آنها در کنار هم و / یا امکان به روز کردن همزمان. در حالی که Tweetdeck و Hootsuite شناخته شده ترین نام ها در این زمینه هستند ، گزینه های گوناگونی دیگر وجود دارند که خدمات مشابه و بعضا کاملاً تخصصی ارائه می دهند.

Tweetdeck

TweetDeck by Twitter یک سرویس رایگان است که می تواند به عنوان یک برنامه کروم یا رایانه شخصی یا به عنوان برنامه ای برای iPhone و Android بارگیری شود. شما می توانید حساب های فیس بوک و توییتر را به Tweetdeck اضافه کنید و ترتیب آنها را به ترتیب دلخواه خود تنظیم کنید ، که به راحتی قابل خواندن و قابل مدیریت است نمایش داده می شود. همچنین از فیلترها و امکان برنامه ریزی توییتهایی برخوردار است که بسیاری از شرکت ها و افراد به منظور تأثیرگذاری بر پیروان در مناطق مختلف زمانی ، مفید هستند.

برنامه ریزی

Hootsuite

Hootsuite خود را به عنوان “داشبورد پیشرو در رسانه های اجتماعی برای مدیریت و اندازه گیری شبکه های اجتماعی شما” توصیف می کند ، و بیش از دو میلیون کاربر دارد که شامل نام های مشهور مانند کاخ سفید ، پیاز ، روباه و زمان است. این یک بسته بندی رایگان اولیه را کار می کند یا می توانید با پرداخت گزینه “Pro” آنها ، ویژگیهای دیگری را اضافه کنید.

کاخ سفید

Hootsuite بیشتر در معرض مارک ها قرار دارد تا افراد ، زیرا آرم های کاربران مشهور که در صفحه اصلی نمایش داده می شوند ، و همچنین ویژگی هایی مانند آنالیز ، گزارش خودکار ، داشبورد سفارشی ، همکاری تیمی و در دسترس بودن آن در تعدادی از زبان ها . Hootsuite همچنین دارای صفحات وبلاگ ، کتابخانه و رویدادهای خوب خود است.

بطلنوز

بوتلنوز بازیگر جدیدی در صحنه است که در سال ۲۰۱۰ توسط Dominiek Ter Heide و Nova Spivack تاسیس شد (دومی در پروژه DARPO CALO که Siri را توسعه داده بود) درگیر شد. این داشبورد در حال حاضر در بتا خصوصی است و بنابراین ممکن است گزینه مناسبی برای همه نباشد زیرا استفاده فوری گزینه ای نیست. اگرچه بوتلنوز در سایت خود می گوید اگر ثبت نام کنید آنها دعوت نامه را در اسرع وقت ارسال می کنند.

کلمات کلیدی Bottlenose همان چیزی است که آنها “هوش جریان” و “کمک اجتماعی” می نامند ، اما شاید جالب ترین ویژگی آن رابط Sonar باشد ، که یک شیوه جالب و جذاب جدید برای ارائه جریانها و اطلاعات مختلف اجتماعی است. پس از در دسترس بودن ، بوتلنوز می تواند بزرگترین رقیب Hootsuite و Tweetdeck شود.

علاقه مندید

MarketMeSuite

MarketMeSuite یک داشبورد در رسانه های اجتماعی است که همانطور که از نام این شرکت در اختیار کاربران بازاریابی است و یکی از مزایای آن برای مشاغل این است که یک سرویس رایگان است. این سایت می گوید که این “اجازه می دهد تا مشاغل کوچک بتوانند رسانه های اجتماعی خود را مدیریت و نظارت کنند ، و همچنین باعث ایجاد راه های جدید ، ایجاد روابط با مشتریان جدید و موجود شوند.”

MarketMeSuite خود را به عنوان “یک برنامه بازاریابی اخلاقی” توصیف می کند ، همچنین دارای موقعیت یابی مکان و فناوری ابری است که برنامه ریزی صدای جیر جیر از طریق Android ، iPhone و Blackberry از طریق گوگل Calendar امکان پذیر است. همانطور که ویدیوی زیر نشان می دهد ، خود را در دسترس و آسان برای استفاده قرار می دهد.

SocialMention

یادداشت اجتماعی با سایتهای فوق تفاوت دارد زیرا در عوض داشبورد یک سکوی جستجو و تحلیل قرار دارد. اگرچه تمام حساب های شما را در یک مکان جمع نمی کند ، اما هنوز هم ابزار مفیدی است که می توانید بلافاصله برای هر موضوعی جستجو کنید. هنگام ورود به صفحه اصلی ، نوار جستجو به شما نشان داده می شود و می توانید بدون نیاز به بارگیری هر چیزی ، یک موضوع یا نام شغلی خود را در زیر چندین دسته مانند وبلاگ ها ، میکروبلاگ ها ، شبکه ها ، فیلم ها و اخبار جستجو کنید.

بازخورد با نتایج جستجو در درصد تحت چهار عنوان آموزنده “قدرت” ، “احساسات” ، “رسیدن” و “شور” ارائه می شود ، که برای کمک به ارزیابی حضور آنلاین شغل شما از چند طریق مفید هستند. یادداشت اجتماعی همچنین می تواند هشدارهای API و روزانه رسانه های اجتماعی را ارائه دهد.

Seesmic

Seesmic برای دسک تاپ ، وب ، اندروید ، آیفون و ویندوز فون در دسترس است ، می توانید بلافاصله بارگیری شود و برای ثبت نام رایگان است. به نظر می رسد گزینه مناسبی برای کاربران ویندوز فون باشد ، زیرا آخرین بروزرسانی وبلاگ Seesmic جزئیات بروزرسانی برنامه را به طور خاص برای تلفن ویندوز مانگو جزئیات می دهد.

اطلاعات ارائه شده در سایت در مورد خود محصول اساسی است ، جزئیات خاصی در مورد نحوه عملکرد آن یا نحوه ارائه پروفایل های اجتماعی شما مانند سایر برنامه ها و داشبورد های دیگر ارائه نمی دهد ، بخش “درباره” فقط شامل سه جمله است. ، که باعث می شود Seesmic با سایر رویکردهای مهم و اصلی برنامه های دیگر از رویکرد ساده و مستقیم خود متمایز شود ، اما نگاهی گذرا از طریق وبلاگ Seesmic اطلاعات بالقوه بیشتری را در مورد عملکردهای خود در اختیار کاربر بالقوه قرار می دهد.

Digsby

Digbsy یک برنامه دسک تاپ است که عنوان آن “IM ، ایمیل و شبکه های اجتماعی در یک برنامه کاربردی آسان است!” با ویجت زیبا و سایت رنگارنگ خود ، بر تعامل با دوستان تاکید شده است ، بنابراین شاید بهترین انتخاب برای یک تجارت نباشد. Digsby توسط Tagged در آوریل ۲۰۱۱ به دست آمد و جدیدترین افزودن به وبلاگ Digsby در همان ماه ، که هشت ماه پیش بود ، اضافه شد ، بنابراین مشخص نیست که این برنامه از زمان دستیابی به آن چه مسیری را طی می کند ، اگرچه هنوز کاربران فعال هستند. در فروم آن

Yoono

Yoono به طور خاص کاربران تجاری را هدف قرار نمی دهد ، در عوض مانند Digsby توانایی های خود را در تقویت تعامل شما با دوستان آنلاین ارتقا می بخشد. این برنامه از فیس بوک ، مای اسپیس ، YouTube ، توییتر و فلیکر پشتیبانی می کند اما نکته جالب در مورد برنامه Yoono انواع فرمت های ارائه شده در آن است. برای مثال ، برنامه دسک تاپ آن علاوه بر استاندارد نسبتاً استاندارد ، برای کلیدهای لینوکس و USB نیز مناسب است. گزینه های Mac و Windows.

همچنین می توان آن را برای Firefox یا کروم بارگیری کرد و به عنوان یک برنامه آیفون ، که در دو گزینه وجود دارد ، به عنوان یک برنامه Yoono پرداخت شده یا به عنوان Yoono Free ، که دارای تبلیغات است. یونون این واقعیت را تبلیغ می کند که دارای بیش از پنج میلیون بار بارگیری است و اخیراً انجام شده استy نسخه بتا از ویژگیهایی به نام Socialzine اضافه کرد ، که فید ها و شبکه ها را با فرمت سبک مجله نمایش می دهد.

Netvibes

از طرف دیگر ، Netvibes به طور خاص برای کاربران مشاغل ، هدف قرار دادن آژانس ها و شرکت ها ، ارائه “هوش داشبورد برای حرفه ای ها ، برندها و شرکت ها” در نظر گرفته شده است. وب. “

Netvibes علاوه بر گزینه های حق بیمه پرداختی خود دارای خدمات اساسی رایگان نیز می باشد که خدمات گسترده ای را از جمله تجزیه و تحلیل ، ارائه خدمات ، همکاری و احساسات ارائه می دهد. Netvibes جوایز بی شماری کسب کرده است و مشتریان مشهور دارد از جمله وزارت انرژی ایالات متحده ، L’Oreal و لوفت هانزا.

Ping.fm

سرانجام ، در نقطه مقابل طیف از ویژگی های Netvibes سنگین و دارای مشاغل ، Ping.fm یک سرویس ساده برای فقط به روز کردن همزمان شبکه های اجتماعی است.

Ping.fm در سال ۲۰۰۸ راه اندازی شد و در ژانویه ۲۰۱۰ توسط Seesmic بدست آمد و گزینه ای آسان برای کسانی است که به دنبال به روز کردن شبکه های اجتماعی خود هستند ، بدون ویژگی هایی مانند داشبورد و آنالیز. بارگیری و پشتیبانی از شبکه های اصلی اجتماعی و همچنین شبکه هایی مانند وردپرس ، Photobucket و Tumblr رایگان است.

زارا برک

Related articles

چگونه تحول دیجیتال در حال تغییر بازاریابی است؟

“ ظهور اینترنت و گسترش دیجیتالی ، نه فقط به عنوان یک فناوری بلکه به عنوان یک قالب رسانه ای ، تأثیرات عمیقی و غیرمنتظره ای در زندگی قرن بیست و یکم داشته است. در حالی که همه انتظار داشتند که فناوری دیجیتال چیزی را که معدود افراد به درستی پیش بینی کرده اند سریعتر […]

Learn More

چگونه بازاریابان می توانند یک روند ارزشمند را از یک Fad متمایز کنند؟

“ از مد گرفته تا موسیقی ، روندها و گرایشها آمده و می روند. با این حال ، آنچه که یک مد و لباس را از یک روند جدا می کند ، قدرت ماندن است. روندهای مختلف تمایل زیادی به دست می آورند ، در حالی که FAD در انفجارهایی وجود دارد که برای یک […]

Learn More

تکامل یادگیری مداوم در آموزش عالی

“ آموزش و پرورش ، مانند بسیاری از صنایع با پیشرفت فناوری ، طی سالها در تلاش برای مطابقت با استانداردها و خواسته های جدید تکامل یافته است. در دوره آموزش عالی ، شما با یک مخاطب هدف (دانشجویان) که علاقمند به یادگیری و غالباً با دنیای دیجیتال در ارتباط هستند ، سروکار دارید. در […]

Learn More
بروشور دوره بازاریابی رسانه های اجتماعی
به * – هیچ آموزش برای مشارکت آموزشی خودآموز شرکت مشارکت آموزشی
نام *
نام خانوادگی *
وضعیت چشم انداز -None-A Lead New- بدون تماس با B 10٪ NotualCC 30٪ InD واجد شرایط ۵۰٪ ثبت نام تأیید شده / پرداخت نشده ۷۰٪ ثبت نام تأیید شده ۸۰٪ برنامه StageF 90٪ صورتحساب G 95٪ سپرده پرداخت شده ۱۰۰٪ PaidI 0٪ سرب واجد شرایط OutJ PostponedK LostL DuplicateM به یک PartnerN به اطلاعات مربوط به اشتباه کاذب مراجعه شده است تلفن تلفنی نیست کار نمی کند مراجعه به مجوز SalesP به بازاریابی مراجعه شده به مشاغل وب سایت مراجعه به مشاغل TeamP ارجاع شده به TeamP ارجاع شده به Corporate TeamQ مراجعه شده توسط یک پرسشنامه / StudentR بسته شده توسط عملیات
ایمیل *
نام شخص
تلفن *
کشور * -None-متحده KingdomUnited StatesIrelandAustraliaAfghanistanAland IslandsAlbaniaAlgeriaAmerican SamoaAndorraAngolaAnguillaAntarcticaAntigua و BarbudaArgentinaArmeniaArubaAustriaAzerbaijanBahamasBahrainBangladeshBarbadosBelarusBelgiumBelizeBeninBermudaBhutanBoliviaBosnia و HerzegovinaBotswanaBouvet IslandBrazilBritish اقیانوس هند TerritoryBrunei DarussalamBulgariaBurkina FasoBurundiCambodiaCameroonCanadaCape VerdeCayman IslandsCentral آفریقایی RepublicChadChileChinaChristmas IslandsCocos (کیلینگ) IslandsColombiaComorosCongoCongo، دموکرات RepublicCook IslandsCosta RicaCote D’IvoireCroatiaCubaCyprusCzech RepublicDenmarkDjiboutiDominican RepublicEcuadorEgyptEl SalvadorEquatorial جزایر GuineaEritreaEstoniaEthiopiaFalkland (مالویناس) جزایر فارو IslandsFijiFinlandFranceFrench GuianaFrench PolynesiaFrench جنوبی TerritoriesGabonGambiaGeorgiaGermanyGhanaGibraltarGreeceGreenlandGrenadaGuadeloupeGuamGuatemalaGuernseyGuineaGuinea-BissauGuyanaHaitiHeard جزایر و مک دونالد IslandsHoly مشاهده (شهر واتیکان) HondurasHong KongHungaryIcelandIndiaIndonesiaIran، RepublicIraqIsle اسلامی ManIsraelItalyJamaicaJapanJerseyJordanKazakhstanKenyaKiribatiKorea، دموکرات RepublicKorea، RepublicKosovoKuwaitKyrgyzstanLao، دموکرات RepublicLatviaLebanonLesothoLiberiaLibyan عرب JamahiriyaLiechtensteinLithuaniaLuxembourgMacaoMacedonia مردم، یوگسلاوی سابق RepublicMadagascarMalawiMalaysiaMaldivesMaliMaltaMarshall IslandsMartiniqueMauritaniaMauritiusMayotteMexicoMicronesia خلق، ایالت های فدرال مولدووا ، جمهوری موناکو مونگولیا مونته هندو مونتسرات موروکو موزامبیکMyanmarNamibiaNarusNepalNetherlandsNetherlands Antilles New CaledoniaNew ZealandNicar aguaNigerNigeriaNiueNorfolk IslandNorthern IrelandNorthern مارینا IslandsNorwayOmanPakistanPalauPalestinian قلمرو، OccupiedPanamaPapua جدید GuineaParaguayPeruPhilippinesPitcairnPolandPortugalPuerto RicoQatarReunionRomaniaRussian FederationRwandaSaint HelenaSaint کیتس و NevisSaint LuciaSaint پیر و MiquelonSaint وینسنت و جهان GrenadinesSamoaSan MarinoSao تومه و PrincipeSaudi ArabiaSenegalSerbiaSeychellesSierra LeoneSingaporeSlovakiaSloveniaSolomon IslandsSomaliaSouth AfricaSouth گرجستان و جنوب ساندویچ IslandsSpainSri LankaSudanSurinameSvalbard و ژان MayenSwazilandSwedenSwitzerlandSyrian RepublicTaiwan عرب، استان ChinaTajikistanTanzania، RepublicThailandTimor متحده -LesteTogoTokelauTongaTrinidad & TobagoTunisiaTurkeyTurkmenistanTurks & Caicos IslandsTuvaluUgandaUkanda ایالات متحده عربی ایالات متحده آمریکا جزایر دور افتاده اروگوئه ازبکستانVanuatuVenezuela جزایر ویتنام و انگلیس تازا
کی می خواهید تحصیل کنید؟ -هیچ- به محض وجود مکانی در ۱-۳ ماه در ۳-۶ ماه فقط در حال حاضر تحقیق می کنید
عضویت در خبرنامه
استعلام رویداد
ابتدا روی کانال کلیک کنید
کانال آخرین کلیک
متوسط ​​آخرین کلیک
ابتدا روی صفحه فرود کلیک کنید
صفحه فرود آخرین کلیک
ابتدا روی کمپین کلیک کنید
کمپین آخرین کلیک
مدت آخرین کلیک
صفحات بازدید شده
تعداد بازدیدهای وب سایت
زمان در وب سایت گذشت
منطقه زمانی
دوره
دوره علاقه -None-PDDM-WebPG-WebMA-WebPDMM-WebPDSM-WebPDSMM-WebPDSP-WebPDDS-Web Modules IndividualCorporate StudentCorporate OptionunityPartnociation OptionunityReferred از Persessect / StudentRefer to IBATRefer to ECommerce for Review
فرم URL